Зв'язатися з нами

Соціальна проблема

Смартфон Зомбі – це пішоходи, які зосереджені на своєму смартфоні або планшеті під час ходьби настільки, що не помічають перешкод і небезпек навколо себе.

В даний час ця проблема є серйозною загрозою безпеки не тільки для самих «смартфон зомбі», але й для оточуючих їх пішоходів і водіїв транспортних засобів.

Зосереджені на своєму смартфоні пішоходи потрапляють в нещасні випадки з подальшими травмами, що загрожують їх здоров'ю, а іноді це навіть закінчується загибеллю пішохода.

Деякі країни вже всерйоз задумалися над вирішенням цієї глобальної соціальної проблеми. Так в містах Вашингтон (на 18-й вулиці), Чунцин і Антверпен були введені спеціальні смуги для користувачів смартфонів, щоб направляти і керувати ними. В Аугсбурзі, Бодегравене і Кельні були введені наземні світлофори вбудовані в тротуар, щоб вони були якомога помітнішими для зайнятих пішоходів. У Сеулі на тротуарі, де небезпечні перехрестя, були встановлені попереджувальні знаки. У Швеції була встановлена серія дорожніх знаків, які попереджають про те, що люди користуються телефонами під час прогулянки по вулиці. В австрійському місті Зальцбург ліхтарні стовпи покриваються подушками безпеки, щоб зупинити «смартфон зомбі», які натикаються на них, коли ходять дивлячись на екрани своїх телефонів. В Рексбурзі, Айдахо навіть встановили штрафи в розмірі 50 доларів за текстові повідомлення під час ходьби. У жовтні 2017 року місті Гонолулу на Гаваях була введена міра покарання для пішоходів, які дивляться на смартфони під час переходу дороги, у вигляді штрафу до 100 доларів. Що ж далі?

Кращим засобом захисту від подібної загрози травм і життя, звичайно ж, було б блокування екрану смартфона під час ходьби. Але всі ми розуміємо, що дана функція скоріше за все буде ігноруватися господарем смартфона через постійну потребу в інформації, навіть під час ходьби.

Тому ми пропонуємо альтернативне рішення – це додаток для смартфонів і планшетів під Android, який розпізнає перешкоди на шляху пересування пішохода і видає попереджуючий сигнал і повідомлення. При цьому ви можете користуватися будь-яким необхідним вам в даний момент основним робочим додатком.

Цей додаток-помічник розпізнає в якості перешкод, які можуть бути потенційно небезпечними для вас, такі: тротуарні бровки (бордюри), сходинки, пішохідні переходи, попереджуючі позначки (жовті лінії, світлові смуги), ліхтарні стовпи, дорожні знаки.

Додаток Assistant SZ не є повноцінним рішенням проблем Смартфон Зомбі. І на нього не можна сліпо покладатися при роботі на смартфоні під час ходьби. Він лише допомагає з певною ймовірністю розпізнати небезпеку і попередити вас про неї.

Розробники додатку не несуть відповідальності за можливі травми і збитки, які можуть понести користувачі в результаті використання цього додатка. Встановлюючи цей додаток на свій смартфон або планшет, ви погоджуєтеся з тим, що вся відповідальність за його використання лягає тільки на вас. Ви використовуєте додаток на свій страх і ризик!

Сумісність з іншими додатками

Цей додаток працює у фоновому режимі, не заважаючи при цьому іншим вашим робочим додаткам, таким як

Месенджери

Спілкуйтеся з друзями без обмежень прямо на ходу

Соціальні мережі

Не сковуйте ваші пересування через цікавий пост

Пошта

Відповідайте на ділове листування швидко незалежно від місця

Інтернет

Пошук потрібної вам інформації в будь-який момент руху

Електронна книга

Якщо у вас попереду довгий шлях, використовуйте цей час з користю

Карта

Впевнено дотримуйтесь маршруту, не сіпаючись на всі боки

Шопінг

Он-лайн покупки вподобаних речей де б ви не знаходилися

Відео та фото

Вони притягують і зачаровують нас, але завжди пам'ятайте про безпеку!

Скріншоти Assistant SZ

Користувачів
Оцінок
Завантажень

Відео

Більше відео матеріалів ви можете побачити на нашому каналі YouTube.

Особливості додатку

Цей додаток має ряд особливостей, що відрізняють його від інших додатків схожої тематики

Сумісність додатків

Цей додаток працює у фоновому режимі, не заважаючи при цьому основним робочим додаткам.

Гнучкість сповіщення

Додаток має різні способи сповіщення про небезпеку, які користувач може змінювати і налаштовувати під себе.

Мультимовне меню

Меню додатку на різних мовах. В даний момент ми намагаємося збільшити кількість мов.

Енергозбереження телефону

Батарея смартфона витрачається тільки коли пішохід рухається і екран його смартфона ввімкнений.

Використовується камера телефону

Цей додаток використовує тилову камеру смартфона для розпізнавання перешкод різного ступеня небезпеки.

Використовується LED телефону

Для розпізнавання перешкод і небезпеки в темний час доби в додатку передбачене автоматичне підсвічування.

Чим може допомогти влада?

Якщо місцева влада не має коштів на впровадження технологічних нововведень (тротуарні ліхтарі, світлові смуги, наземні світлофори, дорожні знаки і т.п.) або це нездійсненно з інших причин, то є більш простий і дешевий спосіб. Владі потрібно всього лише нанести жовті лінії (розмітки) в небезпечних для пішоходів місцях: біля зупинок громадського транспорту; перед пішохідними переходами; перед сходами і виступами на тротуарі. Це буде хорошою допомогою для додатка Assistant SZ в розпізнаванні та попередження пішоходів. І сам по собі спосіб залучення уваги пішоходів за допомогою жовтих ліній до небезпечних місць корисний і вкрай необхідний.

Само собою, влада також повинна стежити за наявністю розміток дорожніх переходів там, де вони потрібні, і піклуватися про їх стан: ремонтувати, чистити, підфарбовувати.

Ціни та версії

Якщо ви випробували цю безкоштовну версію (FREE) і вона була для вас корисною, то пропонуємо вам придбати платну версію цього додатка (PRO).

Купивши платну версію (PRO) додатка Assistant SZ, ви допоможете даному проекту розвиватися далі, покращувати існуючі функції, додавати нові функціональні можливості. Дякуємо Вам!

Найпоширеніші запитання

Чи буде додаток Assistant SZ заважати роботі основного робочого додатка?

Ні, не буде. Assistant SZ завадить вам тільки, коли виявить небезпечну перешкоду або небезпеку попереду вас під час ходьби.

Додаток не працює. В чому причина?

Перевірте чи ввімкнений сервіс. Перевірте чи ввімкнені потрібні вам способи сповіщення. Протестуйте додаток на простих об'єктах з чітко вираженими горизонтальними і вертикальними контурами (лініями).

Якщо на вашому смартфоні надітий чохол-книжка, то подбайте про те, щоб його передня частина не закривала тилову камеру смартфона.

Пам'ятайте, що додаток Assistant SZ розпізнає перешкоди і небезпеки тільки коли пішохід рухається і екран його смартфона ввімкнений!

Чому додаток сповіщає про небезпеку там, де немає небезпечних перешкод?

Таке може бути, якщо на вашому шляху трапляються прямі тріщини в асфальтовому покритті дороги або пішохідна зона викладена тротуарною плиткою (квадратної або прямокутної).

Чому додаток не визначає небезпечні перешкоди там, де вони є?

Таке може бути, якщо небезпечні перешкоди (бордюри, пішохідний перехід, попереджуючі лінії) мають нерівні і нечіткі контури або слабку освітленість в місці їх розташування (тінь, сутінки, схожі відтінки).

Чому додаток сповіщає про небезпеку, коли я користуюся смартфоном в транспорті? Адже я не перебуваю за кермом і при цьому не йду пішки. Я користуюся телефоном як звичайний пасажир.

Так як додаток визначає рухаєтеся ви чи стоїте по внутрішньому датчику (акселерометру), то їзда в транспорті для нього рівносильна звичайному руху пішохода. Для точного визначення руху пішохода від їзди в транспорті потрібна наявність в смартфоні додаткових датчиків і більш складного алгоритму аналізу в додатку. Якщо ви користуєтеся телефоном в транспорті як пасажир і додаток вам заважає своїми помилковими сповіщеннями, то можете вимикати сервіс додатку під час їзди в транспорті.

Чому я не можу зробити фотографію або записати відео при ходьбі під час роботи додатка?

Це відбувається тому, що при ходьбі додаток Assistant SZ захоплює тилову камеру для розпізнавання небезпек і на деяких смартфонах інші додатки в цей час не мають до неї доступу. Якщо необхідна камера для іншого додатку, то вам потрібно зупинитися на кілька секунд і спробувати знову запустити необхідний вам додаток (фотокамеру).

Підключення до яких ресурсів смартфона необхідно для додатка Assistant SZ?

Додаток Assistant SZ в своїй роботі використовує:

  • Управління камерою – для розпізнавання перешкод різного ступеня небезпеки;
  • Управління вібросигналом – для сповіщення про небезпеку;
  • Управління спалахом – для розпізнавання перешкод і небезпеки в темний час доби;
  • Акселерометр – для розпізнавання ходьби пішохода (стоїть чи рухається);
  • Показ елементів інтерфейсу поверх інших вікон – виведення вікна камери і повідомлення при блокуванні екрану;
  • Доступ до Інтернету – для показу реклами в безкоштовній версії додатку;
  • Запуск при ввімкненні пристрою – автоматичне ввімкнення сервісу при перезавантаженні смартфона.

Яка різниця між безкоштовною (FREE) та платною (PRO) версіями додатка?

У безкоштовної версії скорочені функціональні можливості (немає регулятора гучності звукового сповіщення, немає регулятора розміру вікна зображення з камери), відключення повідомлення на екрані тільки на 60 хвилин роботи Сервісу і є реклама. У платній версії функціональні можливості без обмежень і вона без реклами.

Якими мовами меню додатка?

На даний момент меню додатка реалізовано на наступних мовах: Англійська, Українська, Російська. Кількість мов згодом буде збільшуватися.

Чому немає версії додатка Assistant SZ для iPhone (під iOS)?

В операційній системі iOS не можна реалізувати завдання, які має виконувати додаток Assistant SZ. На даний момент в iOS таких можливостей немає.